Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Paaugliukai

Forumas kuriame galima bendrauti, susirasti draugų, (new!) rasti nemokamų daiktų nuorodų ir daug daugiau!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  ŽaidimaiŽaidimai  

 

 Diskusijos apie kosmetika

Go down 
+2
Katynas :]
Super Paaugliukė
6 posters
AutoriusPranešimas
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeKv. 06 25, 2009 8:17 pm

Čia galte rašyti kokią kosmetiką naudojate,kokius kvepalus ir visą kitą kas susieja su kosmetika Cool
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeKv. 06 25, 2009 8:27 pm

Sweikute,Vaiva.As noriu pasakyti,kad geri kvepalai islieka ilga laika ir turi gera aromata.As turiu daug kvepalu:Donce Gabana,Overture ir paprastus kvepaliukus.Man visi jie patinka ir siulyciau merginoms isigyti stai tokiu prekiu is kosmetikos ar panasiu dalyku.Kosmetikos as beveik nenaudoju,o ka naudoju tai tik tusas ir akiu piestukas. Razz Visada pries kur iseidama pasikvepinu ir pasidazau tusu.Tai padarau labai greitai Wink
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeKv. 06 25, 2009 10:26 pm

Katynas :] rašo:
Sweikute,Vaiva.As noriu pasakyti,kad geri kvepalai islieka ilga laika ir turi gera aromata.As turiu daug kvepalu:Donce Gabana,Overture ir paprastus kvepaliukus.Man visi jie patinka ir siulyciau merginoms isigyti stai tokiu prekiu is kosmetikos ar panasiu dalyku.Kosmetikos as beveik nenaudoju,o ka naudoju tai tik tusas ir akiu piestukas. Razz Visada pries kur iseidama pasikvepinu ir pasidazau tusu.Tai padarau labai greitai Wink
Ačiū už kvepalų pasiūlymą.Mano mama platina oriflame todėl aš iš ten perku kvepalus ir visą kitą.Jei nežinot kas yra Oriflame,tai pažiūrėkit televizorių-per jį reklamuoja Dimos Bilano kvepalus kurie priklauso Oriflame.Oriflame yra švedų kosmetika.Aš žadu užsisakyti voyage,voyage nes jis skaniai kvepia.Kai buvau 8m pirmą kartą nusipirkau iš pardotuvės Bratz Jade kvepalus.Dabar turiu Mis O ir Air,Volare.Geri ir skaniai kvepaintys kvepalai.Visi mano kvepalai yra arba vaisių arba gėlių kvapo.Kar tais būna abiejų kvapų Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven flower Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 3:50 am

Oriflame platintoja taip pat yra mano drauge.Siaip as pati jau esu uzsisakiusi daug prekiu is oriflame.Tai tikrai gera kosmetikos firma ir viskas ko reikia.As turiu viena balta laka is oriflame,dezodoranta ir muiliuka.Vaiva,prisimeni kaip man buvai padovanojusi muiliuka is oriflame? Razz flower tongue cat Tai tikrai man patiko...
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:04 am

Katynas :] rašo:
Oriflame platintoja taip pat yra mano drauge.Siaip as pati jau esu uzsisakiusi daug prekiu is oriflame.Tai tikrai gera kosmetikos firma ir viskas ko reikia.As turiu viena balta laka is oriflame,dezodoranta ir muiliuka.Vaiva,prisimeni kaip man buvai padovanojusi muiliuka is oriflame? Razz flower tongue cat Tai tikrai man patiko...
Prismenu...Aš tai turiu 3 lakus blizgančius,2 lūpų blizguis(byški su spalva),daug muilų,2 šampūnus,dušo želę ir vokų dažus.Labai šviesius queen
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 1:57 pm

Oi kad as tiek dazyciaus... Razz affraid cheers flower
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 3:30 pm

Katynas :] rašo:
Oi kad as tiek dazyciaus... Razz affraid cheers flower
Lūpų blizgius naudoja daug mano amžiaus mergačių,nagų lakais ašdalinuosi su sesute(nes jie neryškūs),akių vkų dažus naudoju tik didelėm šventėm-esubuvusi vestuvėse sesės puseserių,metinėse.... Smile
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 3:56 pm

Nu as irgi blizgiuka naudoju toki... Razz alien cat Like a Star @ heaven Wink Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 8:26 pm

Sweikos,kosmetikos nenaudoju,nes zinau,kad ji kenkia sveikatai. Shocked
Atgal į viršų Go down
pamajva
Naujokas
Naujokas
pamajva


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-06-27
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 11:21 pm

Taip ištikro oriflame kosmetika yra labai gera...Smile turiu daug kosmetikos iš oriflame... bet šiaip labai ryškiai niekada nesidažau... Smile
Atgal į viršų Go down
http://redytukas@one.lt
pamajva
Naujokas
Naujokas
pamajva


Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-06-27
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 11:23 pm

Sveikatai kenkia nevisi dažai.. tik reikia sau pritaikyti tinkamą kosmetiką....
Atgal į viršų Go down
http://redytukas@one.lt
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:20 pm

pamajva rašo:
Sveikatai kenkia nevisi dažai.. tik reikia sau pritaikyti tinkamą kosmetiką....
Na as nesakau, kad kenkia sveikatai ranku kremas lupu blizgis ir pan...
Atgal į viršų Go down
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeSk. 06 28, 2009 8:22 pm

Beje as taippat platinu „Oriflame“... labai nereali kosmetika... What a Face
Atgal į viršų Go down
Evabauz
Naujokas
Naujokas
Evabauz


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-06-27
Age : 26
Miestas : skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeTr. 07 01, 2009 3:59 am

Sveika Vaivute,as galiu pasakyti,kad zmones isiskiria patis kvepalus .Kitiems patinka kartus ,saldus arba normalus.Man patinka gaivinantis kvapas.O kosmetika as naudoju visokia flower flower flower Visi zmones isirenka skirtinga kosmetika.Kiti renkasi kuo keistesne Smile
Atgal į viršų Go down
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeTr. 07 01, 2009 3:41 pm

Bet nevisi ja isvis renkasi Very Happy
Atgal į viršų Go down
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimePen. 07 03, 2009 9:03 pm

Negaliu net pagalvoti... Shocked Kai kurie net mazycio blizgiuko,kvepaliuko nepanaudoja... Shocked affraid confused
Atgal į viršų Go down
ugnyciuxxx
Atkaklus narys
Atkaklus narys
ugnyciuxxx


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2009-06-25
Miestas : Vilnius

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 6:15 pm

As naudoju lupu blizgi, seselius kartais,nagu laka,dar kartais pasinaudoju clean and clear nes spuogu kartais atsiranda. Dar kartais pasinaudoju akiu tusu. Tik nepagalvokit kad as fyfa ar dar kas nors. Viska naudoju su saiku...
:cool:
Atgal į viršų Go down
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitimeKv. 06 09, 2011 1:20 am

Sveikos! Parodysiu ką aš būtent naudoju sau.
VEIDO PRIEŽIŪRA:
Diskusijos apie kosmetika CleanClearWASHMASK
Šitas man labai padeda. Oda tapo švelni ir spuogų beveik nebėra. Naudoju beveik kasdien.
Diskusijos apie kosmetika Clean_%2526_clear_cleansing_lotion_sensitvie_33585
O su šiuo tonizuoju odą.
MAKIAŽAS:
Nei nežadu visko įkelti. Neužtektų 100 psl. Tiesiog labai mėgstu pirkti priemones iš AVON arba kosmetikos prekių parduotuvėse.
Na, taigi. Įdomu, ką naudojate jūs? Siūlykite variantus. Lauksiu ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos apie kosmetika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos apie kosmetika   Diskusijos apie kosmetika I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos apie kosmetika
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie „Viskas apie narius„ temas
» Apie konkursus
» Gyvuniukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Super Paaugliukai :: Sveikata,stilius, ir kosmetika-
Pereiti į: