Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Paaugliukai

Forumas kuriame galima bendrauti, susirasti draugų, (new!) rasti nemokamų daiktų nuorodų ir daug daugiau!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  ŽaidimaiŽaidimai  

 

 Gyvuniukai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 9:23 pm

Sveiki visi Very Happy .Cia spresim bedas ir tai pat kiekviena menesi arba savaite kalbesim apie kokinors gyvuna elephant :music: varlė meškiukas katė drugelis šuniukas Tikiusi jums patiks What a Face
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 9:53 pm

Gal papasakokit kokiu turite gyvunu????????????Man ir jums butu idomu suzinoti Very Happy Very Happy Very Happy :music: šuniukas
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 1:01 am

liutuke rašo:
Gal papasakokit kokiu turite gyvunu????????????Man ir jums butu idomu suzinoti Very Happy Very Happy Very Happy :music: šuniukas
Na aš turiu šunyte Taira.Gal kada įkelsiu jos fotke šuniukas .Dar turiu kačiuką kurį vadinu micius kicius.Labi mielas katinėlis.... katė Turiu virš 20 žūvelių guramių,barbusų,ancitrusą,danijų,šamų...ir dg.Dar turiu 2metų šuniuką Tripsių.Aš jį mėgstų,nes jis toks protingas...Ką aš saku tą ir padaro:prašau-prašo,sėdėt-sėdi..Na atrodo viskas drugelis meškiukas .
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 2:40 am

Aciu tau, kad papasakojai Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 2:43 am

As turiu fretka Pinki.Pasmus gyvena suo barda.Tai pat auginu zuvis afrikos ciklidus. šuniukas boy and girl boy and girl boy and girl boy and girl boy and girl
Atgal į viršų Go down
egluciukas
Atkaklus narys
Atkaklus narys
egluciukas


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-06-28
Age : 27
Miestas : Skuodas

Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimeKv. 07 16, 2009 2:43 am

As turiu suniuka Meski labai miela kaciuka Pice
jie yre mieli gyvuneliai
Waiwux tai labai gerai zino Very Happy :cool: flower šuniukas katė
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimePen. 07 17, 2009 12:41 am

o galima paklaust is kur? Very Happy
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimePen. 07 17, 2009 4:08 pm

liutuke rašo:
o galima paklaust is kur? Very Happy
Aš žinau jos gyvūnėlius,nes mes beveik kaiynės.Gal kokie 3km mus skiria.Tai mes pas ją atvažiuojam tai ji pas mus.Daugiua sužinosi Kaimynų temų skyriuje Wink Mes gyvenam kaime.Jei norėsi aš kaanors kur nors įdėsiu mano kiemo vieną nautraką.Bet dabar geriau nenukrypkim nuo temos.Gal šį mėnesį kalbėkim apie šunis?Mano Taira yra vokiečių aviganis juodas.Kai kas sako,kad juodų Vokiečių aviganių nebūna,bet rodė per TV,kad karininkai uri tikrus vokiečių aviganius.Juodus.Na kaip kas nori tegul taip ir galvoja,bet aš manau,kad mano Taira tiras vokiečių aviganis.Kadanors ji bus tokiaGyvuniukai Juodas%20patinas%20i%20pagrindiniJos letenos jau tokios. Smile šuniukas O mano tripsius paprastas mažas šuniukas.Įsivaizduokit-Taira už j jau diesnė,nors jei tik 3 mėn.,o Tripsiui jau 2m.Šeip tai jis labai protingas.Aš jį gavau Kauno šunų globos namuose....Jis neturi mamos... girl
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimePen. 07 17, 2009 8:57 pm

uuuu...Tai gerai,kad priglaudet ja Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: DEMESIO KALBAM APIE SUNIUKUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Gyvuniukai I_icon_minitimePen. 07 17, 2009 9:01 pm

DEMESIO, DEMESIO DU MENESIUS KALBESIM APIE SUNIUKUS šuniukas!!!!!!
JEI KAS NORS KANORS ZINO APIE JUOS NEDELSKIT PRANESKIT šuniukas šuniukas šuniukas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
TIKS VISKAS NUO AUGINIMO IKI SUNU VEISLES šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas ................
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas :cool: :cool: šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas šuniukas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimePen. 07 17, 2009 9:12 pm

Atleiskit, kad nukrypsiu nuo temos.as norejau paklaust kaip tu idejai nuotrauka? affraid :cool:
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimePen. 07 17, 2009 11:25 pm

liutuke rašo:
Atleiskit, kad nukrypsiu nuo temos.as norejau paklaust kaip tu idejai nuotrauka? affraid :cool:
Na ten ne mano,o įdėjau taip-matai kai rašai žinute virš teksto paveiksliukus.Spaudi paveiksliuka kur edis nuotraukoj,ar kas įklijuoji ten adresa paveiksliuko.Ji gali gauti taip-kai atrandi grazu paveiksliuka,spausk dešinį pelės klavišą.Tada spausk ypatybės,arba properties.Na ir ten buna adresas.Šeip to gali klausti-KIOMPUTERIS>Klausimai klausimeliai. Wink
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
ugnyciuxxx
Atkaklus narys
Atkaklus narys
ugnyciuxxx


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2009-06-25
Miestas : Vilnius

Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimeTr. 07 22, 2009 6:07 pm

Sveikutes. As turiu britu trumpaplauke kate vardu Emily ir katina misruna miciu. Dar turiu akvariuma. Mano kate neseniai turejo mazu kaciuku, bet jau pardavem. Mano katinui yra 14 metu. Jis net du kartus krito is devinto auksto, bet jam nieko nenutiko Exclamation Exclamation Exclamation tai tiek. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimeKv. 07 23, 2009 3:30 am

eina sau 2 kartus affraid affraid affraid
Atgal į viršų Go down
ugnyciuxxx
Atkaklus narys
Atkaklus narys
ugnyciuxxx


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2009-06-25
Miestas : Vilnius

Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimeKv. 07 23, 2009 11:50 pm

liutuke rašo:
eina sau 2 kartus affraid affraid affraid

Joa. Ir vienais metai per Mindauo karunavimo diena, ir dar karta po metu. lol!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitimePen. 07 24, 2009 5:16 pm

cia tai geras Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Airių kviečiaspalvis švelniaplaukis terjeras   Gyvuniukai I_icon_minitimeTr. 08 12, 2009 1:26 am

Kaip ir minejau, kad siuos menesius kalbesim apie sunis tai cia keleta veisliu.
Pirmoji veisle Airių kviečiaspalvis švelniaplaukis terjeras.ape ji rasite viska cia http://www.bone.lt/veisles/Airiu-kvieciaspalvis-svelniaplaukis-terjeras1/[/quote]
šuniukas šuniukas šuniukas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Airių seteris   Gyvuniukai I_icon_minitimeTr. 08 12, 2009 1:32 am

Tai pat antrasis suo Airių seteris
šuniukas šuniukas šuniukas http://www.bone.lt/veisles/Airiu-seteris/
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gyvuniukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gyvuniukai   Gyvuniukai I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gyvuniukai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Super Paaugliukai :: Bendravimas-
Pereiti į: