Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Paaugliukai

Forumas kuriame galima bendrauti, susirasti draugų, (new!) rasti nemokamų daiktų nuorodų ir daug daugiau!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  ŽaidimaiŽaidimai  

 

 Paslaptys :]

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimeKv. 06 25, 2009 6:35 pm

Sweikutes,cia yra vieta jusu paslaptims ir svajonems.Tikiuosi jus tikrai ju nepagailesite ir parasysite savo paslaptis,ivairias mintis ir svajones Wink flower Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimeKv. 06 25, 2009 6:58 pm

Taigi...pasakysiu savo labai didele svajone...Noreciau tureti dideli nama ir auginti grazius,veislinius suniukus.Geriausiai butu jei jie butu mergaite ir berniukas.Po kiek laiko butu ir sunyciu Razz Butu labai smagu! Wink
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimeKv. 06 25, 2009 9:54 pm

Mano svajonė nuvykti į Italija.Tai mano svajonių šalis... flower
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Birut ;]*
Naujokas
Naujokas
Birut ;]*


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 2:25 pm

Mano swajone turet zirgiuka Smile
Atgal į viršų Go down
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 2:34 pm

Jusu labai grazios svajones... Razz Bet jeigu tureciau ta ka cia viska parasiau as buciau laimingiausias zmogus pasaulyje... Razz I love you alien cat cheers Shocked What a Face Like a Star @ heaven What a Face Like a Star @ heaven What a Face Like a Star @ heaven tongue flower geek
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 3:17 pm

Aš irgi norėčiau turėti žirgą....Mano vienas kaimynas turi 3 žirgus 1 kumelaitę ir 1 žirgiuką kuris gimė rudenį.Labai gražus rendeer .Esu dag kartų ten jodinėjus ir man patiko rendeer rendeer rendeer Smile Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 3:59 pm

Man taip pat patinka zirgai.Su jais esu jodinejusi ar 3 ar 4 kartus. Razz I love you alien Jie tokie meiluciai. cheers
Atgal į viršų Go down
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 8:30 pm

Svajonę aš turiu kaip ir kėkvienas žmogiukas, bet ji kitokia... Aš noriu kad mano šeima būtų visada sveika, jauna ir graži... cat albino
Atgal į viršų Go down
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimePen. 07 03, 2009 9:22 pm

Embarassed Rolling Eyes Wink I love you tongue pig cheers Kaip miela...
Atgal į viršų Go down
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitimePen. 07 03, 2009 11:54 pm

Katynas :] rašo:
Embarassed Rolling Eyes Wink I love you tongue pig cheers Kaip miela...
Ačiu... bet pradėjai rašyti tik padėkojimus nes nebeturi žodziu o pildyti nori.. taigi neiskrypk is temos Suspect Shocked
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paslaptys :] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paslaptys :]   Paslaptys :] I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Paslaptys :]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Super Paaugliukai :: Bendravimas-
Pereiti į: