Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Paaugliukai

Forumas kuriame galima bendrauti, susirasti draugų, (new!) rasti nemokamų daiktų nuorodų ir daug daugiau!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  ŽaidimaiŽaidimai  

 

 Sveiki. Aš naujokas

Go down 
AutoriusPranešimas
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Sveiki. Aš naujokas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sveiki. Aš naujokas   Sveiki. Aš naujokas I_icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 9:41 pm

Sveiki.
Neseniai prisiregistravote? Nežinote nuo ko pradėti? Ši tema Jums! Parašykite šiek tiek apie Jus.

Pvz: Sveiki. Esu naujokė. Mano vardas Vardenis. Gyvenu Mieste . Man 00 metų . Mano hobis yra piešti, kurti eilėrasčius, dainuoti Sveiki. Aš naujokas 637952 .. Auginu gyvūnas, vardu Vardas. Esu maloni, gera, bent jau taip manau Very Happy Na atrodo viskas pie mane Rolling Eyes Razz
ĮSPĖJIMAS Visi paryškinti žodžiai yra išgalvoti, tai tiesiog pvyzdys. Neparašytkite tokių nesamonių savo tekste!!!
Tekstas gali būti, ir kitoks, nebent jeigu nesugalvojate galite nukopinti ir užpidyti vietas Exclamation
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
 
Sveiki. Aš naujokas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sveiki visi :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Super Paaugliukai :: Forumas :: Viskas apie mūsu narius-
Pereiti į: