Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Paaugliukai

Forumas kuriame galima bendrauti, susirasti draugų, (new!) rasti nemokamų daiktų nuorodų ir daug daugiau!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  ŽaidimaiŽaidimai  

 

 Fainas forumiukas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Medutox
Svečias




Fainas forumiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Fainas forumiukas   Fainas forumiukas I_icon_minitimeKv. 06 25, 2009 4:37 pm

Sweikutes,as Meda.Man labai patinka sis forumas...jis albai fainas Razz Jei norite,parasykite man. flower
Atgal į viršų Go down
ugnyciuxxx
Atkaklus narys
Atkaklus narys
ugnyciuxxx


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2009-06-25
Miestas : Vilnius

Fainas forumiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fainas forumiukas   Fainas forumiukas I_icon_minitimeKv. 06 25, 2009 7:27 pm

Tikrai labai fainas forumiukas, o nariu jau kiek daug... Kai si ryta uzejau prisiregistruoti jis buvo VISISKAI tuscias Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Labai smagu, kad yra zmogiuku kuriems nenusisikt (sorry, bet kitokio zodzio neraudau, tikrai, sorry) i prasimus prisiregistruoti ir panasiai. Smile
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Fainas forumiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fainas forumiukas   Fainas forumiukas I_icon_minitimeKv. 06 25, 2009 7:37 pm

ugnyciuxxx rašo:
Tikrai labai fainas forumiukas, o nariu jau kiek daug... Kai si ryta uzejau prisiregistruoti jis buvo VISISKAI tuscias Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Labai smagu, kad yra zmogiuku kuriems nenusisikt (sorry, bet kitokio zodzio neraudau, tikrai, sorry) i prasimus prisiregistruoti ir panasiai. Smile
Nors aš adminstratrė ir užtokį žodį turėčiau tave ištrinti,bet tu mano draugė.Be to aš neesu tokia griežta kai visi administraoriai Very Happy Tau atleista sunny
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Fainas forumiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fainas forumiukas   Fainas forumiukas I_icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:18 pm

Katynas :] rašo:
Bet cia gales rasyti ir kiti Shocked Suspect
Aišku.Tu galvoji mes trys rašinėsimės? Laughing
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Fainas forumiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fainas forumiukas   Fainas forumiukas I_icon_minitimeSk. 06 28, 2009 10:17 pm

soare rašo:
Šis forumukas yra žiauriai fainas... Tiesiog nėra tokių žodžių kuriais jį galėtum apsakyti... Nerandu tokio žodzio kuris jam tiktu... Very Happy taigi tiesiog fainas... Razz
Aš tau labai dėkoju soare už gerų temų kurimą,tiek daug žinučių parašymą...Tu labai padedi forumui todėl sekantčiuose Moderatorių rinkimuose tu būsi pirmoji kandidatė Rolling Eyes albino .Net su tavo pagalba sugalvojau konkursą,bet konkursus žadu pradėti tik nuo tada,kai bus bent 20 ar daugiau narių.Konkursas būtu toks-kas bus aktyviausias forume gaus dovaną patį nuostabiausią avatarą(galės išrinkti) ir parašą kurieme bus taip pat nuostabus paveikslėlis su spindinčiu užrašu "Aktyviausias narys".Kitų vietų užėmėjai taip pat neliks ba dovanų. Very Happy Kaip manot?Ar geras konkursas būtu? flower
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Fainas forumiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fainas forumiukas   Fainas forumiukas I_icon_minitimePir. 06 29, 2009 5:20 pm

Bėje, gal galėčiau sužinoti administratorės skype? Smile Very Happy king
Gali kreiptis į mane vardu. Aš Akvilė. cherry
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Fainas forumiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fainas forumiukas   Fainas forumiukas I_icon_minitimePir. 06 29, 2009 5:33 pm

soare rašo:
Bėje, gal galėčiau sužinoti administratorės skype? Smile Very Happy king
Gali kreiptis į mane vardu. Aš Akvilė. cherry
Žinoma,mano skype waiwuxblondi.Ačiu dar kartą,kad padedi dėl forumo išlikimo queen
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Fainas forumiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fainas forumiukas   Fainas forumiukas I_icon_minitimePir. 06 29, 2009 5:43 pm

Aikččč albino
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Fainas forumiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fainas forumiukas   Fainas forumiukas I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Fainas forumiukas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Super Paaugliukai :: Bendravimas-
Pereiti į: