Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Paaugliukai

Forumas kuriame galima bendrauti, susirasti draugų, (new!) rasti nemokamų daiktų nuorodų ir daug daugiau!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  ŽaidimaiŽaidimai  

 

 Geriausia kavinė ar restoranas

Go down 
+2
ugnyciuxxx
Super Paaugliukė
6 posters
AutoriusPranešimas
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimePir. 07 20, 2009 8:16 pm

Pasidalinkime patirtim.Kur skaniausia pavalgyti?O kur apsilankyti neverta cherry
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimePir. 07 20, 2009 8:18 pm


Neseniai valgiau grįždma iš Palangos Salntuose.Ten yra toks kaip baras.Bet lekštes kokias atneša...Vos suvalgai.Aš ėmiau kepsnį "egzotiką",Tai ten buvo žirneliai,balta morka,pomidoras,paprika agurkas,bulvytės fry ir kepsnus su ananasu ant viršaus.Ant ananaso buvo lyditas sūris tarkuotas.Bulvytes fry buvo ne kaip parastuse kavinėse,o kaimiškos.Supjaustytos paprastai ir ne tiek dau kaip visur mirkytos riebaluose.Labai buvau prisivalgiūsi.Siūlau ten valgyti tiems,kas mėgsta kaimiskas kavines,nes ir atrodo ir yra kaimiška.Ji vadinasi "Pakalnutė"todėl ten daug yra daiktų supakalnutėm. pop water noriu valgyti blynas noriu valgyti blynas
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
ugnyciuxxx
Atkaklus narys
Atkaklus narys
ugnyciuxxx


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2009-06-25
Miestas : Vilnius

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 5:24 pm

Super Paaugliukė rašo:

Neseniai valgiau grįždma iš Palangos Salntuose.Ten yra toks kaip baras.Bet lekštes kokias atneša...Vos suvalgai.Aš ėmiau kepsnį "egzotiką",Tai ten buvo žirneliai,balta morka,pomidoras,paprika agurkas,bulvytės fry ir kepsnus su ananasu ant viršaus.Ant ananaso buvo lyditas sūris tarkuotas.Bulvytes fry buvo ne kaip parastuse kavinėse,o kaimiškos.Supjaustytos paprastai ir ne tiek dau kaip visur mirkytos riebaluose.Labai buvau prisivalgiūsi.Siūlau ten valgyti tiems,kas mėgsta kaimiskas kavines,nes ir atrodo ir yra kaimiška.Ji vadinasi "Pakalnutė"todėl ten daug yra daiktų supakalnutėm. pop water noriu valgyti blynas noriu valgyti blynas

Sveikutes Very Happy Labai apsimoka valgyti tokioje express pica kavineje. Picas pagamina LAAAAAAbai greitai. Ir gali matyti kaip ta pica daro. O tarkim cili picoje uzsidaro ir niekas nieko nemato. Ka zinai, kokiu ten brudu prideda. Shocked Dar maistas labai skanus delano restorane. Tik nezinia kur tokie yra. Pas mus tai yra Vilniuje,Akropolyje. Tai nezinau kur ten ar Klaipedoj ar Palangoj... Very Happy Tai tiek, iki kito karto.
Atgal į viršų Go down
Evabauz
Naujokas
Naujokas
Evabauz


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-06-27
Age : 26
Miestas : skuodas

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimePen. 07 24, 2009 3:32 am

man patinka akropolyje cili pica pop blynas noriu valgyti vežu pirkinius
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimePen. 07 24, 2009 3:53 pm

Evabauz rašo:
man patinka akropolyje cili pica pop blynas noriu valgyti vežu pirkinius
Esu buvusi.Skanu,bet picų aš ten nevalgau,nes išvis aš picų nevalgau blynas Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Vikutea
Naujokas
Naujokas
Vikutea


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-11-08
Age : 27
Miestas : Vilnius

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Skaniausia..   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimePir. 11 09, 2009 3:04 am

Cili picoj skaniausia nes lb skanu :DD Ten gamina su meile.. lol!
Atgal į viršų Go down
Medausakys
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-02-10

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimeTr. 02 10, 2010 3:23 am

Vikutea rašo:
Cili picoj skaniausia nes lb skanu :DD Ten gamina su meile.. lol!


Na, manau, kad yra geresnių restoranų nei "Čili pica" . Gal ten maistas pagrinde skanus bet tikrai ne picos nes jos kaip be skonio... Kumpis vos ne guminis... :esorry: pale
Atgal į viršų Go down
Medausakys
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-02-10

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimeTr. 02 10, 2010 3:25 am

O neapsimokėtų valgyti kiniečių restoranuose nes labai daug kas kitą dieną nekaip jaučiasi... Pas mane pora klasiokių buvo taip apsinuodijusios kad net pora dienų nebuvo mokykloj... No pale Mad
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimeŠt. 03 06, 2010 2:19 am

Medausakys rašo:
O neapsimokėtų valgyti kiniečių restoranuose nes labai daug kas kitą dieną nekaip jaučiasi... Pas mane pora klasiokių buvo taip apsinuodijusios kad net pora dienų nebuvo mokykloj... Geriausia kavinė ar restoranas Kopfschuettel Geriausia kavinė ar restoranas Icon_pale Geriausia kavinė ar restoranas Icon_mad
Aš kai pavalgiau vienam Kiniečiu restorane vasara.... Grįžus namo viską iūvėmiau Geriausia kavinė ar restoranas Icon_silent Geriausia kavinė ar restoranas Icon_pale Tas maistas po pirmo kasnio pasidarė neskanus Geriausia kavinė ar restoranas Icon_silent
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimeSk. 04 18, 2010 5:18 pm

"Čili Pica", "KaKaDu".... :cool: pop fėja vežu pirkinius
Atgal į viršų Go down
Viika
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-05-02

Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitimeSk. 05 02, 2010 9:17 pm

Man geriausios kavinės yra „Coffe Inn“ ir „Pink Milk shake“ >.>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Geriausia kavinė ar restoranas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriausia kavinė ar restoranas   Geriausia kavinė ar restoranas I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Geriausia kavinė ar restoranas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Super Paaugliukai :: Skanaus! :: Geraiusia kavinė ar restoranas-
Pereiti į: