Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Paaugliukai

Forumas kuriame galima bendrauti, susirasti draugų, (new!) rasti nemokamų daiktų nuorodų ir daug daugiau!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  ŽaidimaiŽaidimai  

 

 Linksmybes

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 9:28 pm

Sveiki visi.Cia mes mirsime is juoko Very Happy What a Face arba nieko nesprasim confused pale .Rasykit visi kanors smagaus, kad mirtume is juoko mes visi kartu Very Happy What a Face
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vilkas ir kiskis   Linksmybes I_icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 9:39 pm

Eina vilkas per miska, zuikis praleke su nauju cabrioletu, vilkas klausia:
-Is kur gavai masina?
-Nebegerk ir tu turesi.
Kita diena Vilkas eina, zuikis su nauju keturraciu praleke.
-Is kur gavai keturrati?
-Nebegerk ir tu turesi.
Trecia diena vilkas eina, kiskis su nauju dviraciu pro sona kad dejo
-Is kur gavai dvirati?
-Nebegerk ir tu turesi.
Ketvirta diena eina kiskis per miska, vilkas pist su naikintuvu pro sona, kiskis klausia:
-Is kur gavai?
-Bonkes pardaviau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 9:43 pm

Baras. Sėdi žmogelis, toks liūdnas, liūdnas. Prieš jį - stiklinė kažkokio gėrimo. Staiga atsidaro durys ir į barą įžengia DIDŽIULIS skustagalvis banditas. Apsižvalgo, pastebi žmogelį, prieina, paima jo stiklinę ir vienu mauku išgeria. Žmogelis krūpteli, pažvelgia į banditą, nuleidžia galvą ant rankų ir ima verkti. Banditas, akivaizdžiai, nesitikėjęs tokio dalyko, sutrinka:
- Ėėėė... Šitą... Ergh. Neverk, nu. Ką čia dabar. Nupirksiu tau kitą. Ėėėė...
Žmogelis pakelia akis ir liūdnai taria:
- Jūs nesuprantate. Man šiandien labai sunki diena...
- Ėėėė... Na, nupirksiu gi kitą, neverk.
- Suprantate, aš šiandien pavėlavau į darbą ir mane atleido. Nutariau važiuoti namo, bet mano mašiną kažkas pavogė. Kai kreipiausi į policiją, jie man atsakė, kad negali nieko padėti. Bevažiuodamas namo, pamiršau dokumentus taksi... O taksistas nuvažiavo. Kai parėjau namo, aptikau žmoną su meilužiu. Išgirdusi, kad aš bedarbis, ji išvarė mane iš namų. Tada aš nusipirkau nuodų... Bet ir juos jūs išgėrėte... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 9:49 pm

Kelių policija sustabdo vairuotoją ir sako:
-Jūs laimėjote 5000lt. už tai, kad esate prisisegęs saugos diržus! Ką darysite su laimėtais pinigais?
- Nežinau, turbūt laikysiu teises.
Žmona sako:
- Neklausykit, jis taip visada šneka, kai būna girtas.
Gale prabunda keleivis:
- Sakiau, kad su vogta mašina toli nenuvažiuosim!
Iš bagažinės dar vienas balsas:
- Ar jau kirtom sieną?
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy study Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 9:51 pm

Gal jus zinote anekdotu ar kitokiu dalyku???????????????????????? gėlės
Atgal į viršų Go down
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 1:27 am

liutuke rašo:
Gal jus zinote anekdotu ar kitokiu dalyku???????????????????????? gėlės
Mano mamai ir visiems draugams šie anekdotai žiauriai patiko.Gal patiks ir jums?
Kokios storos mano šlaunys...
Gerai,kad pilvas jas uždengia Laughing
****
Jei norite suliesėti, eikite į konditerijos kavinę.
Atsėskite patogiai kur nors kamputyje ir
sukande dantis stebėkite kaip žmonės valgo
pyragėlius,torčiukus,saldainius bei kitus gerdėsius.
Garantuojame-per pusvalandį iš pavydo numesite.pora kilogramų Laughing Laughing Laughing lol!
****
Sėdi dvi bezdžionės palmėje. Apačioje sėdinti bezdžionė sako:
- O, koks šiltas lietutis!
Antra sėdinti viršuje atšauna:
- Kokį noriu tokį ir darau. tongue

Na kaip?Rašykit balsus nuo 1 iki 10 .Litukei skiriu po 10 lol! lol! lol!


Paskutinį kartą redagavo Waiwux, Tr. 07 15, 2009 3:53 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 2:44 am

Aciu, kad taip ivertinai tau tai pat skiriu 10 balu Very Happy boy and girl boy and girl boy and girl
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Skundikas   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 2:59 am

Skambina žmogėnui į namus iš zoologijos sodo. Balsas iš ragelio:
- Ar jūs esate Jonas Petraitis ?
Žmogėnas:
- Taip, o ką?
Telefonas:
- Čia jums skambiname iš zoologijos sodo, pas mus zoologijos sode lankėsi jūsų uošvienė, ir ji pakliuvo į narvą su tigrais...
Žmogėnas:
- Ne mano reikalas - jūsų tigrai, jūs juos ir gelbėkite..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:00 am

Skambutis į butą. Telefoną pakelia vyras:
- Alio?
- Labas, raguoti, pakviesk savo žmoną.
Vyras susinervina, numeta ragelį aprėkia žmoną, ta vargais negalais jį įtikina, kad kažkas tiesiog ne ten pataikė... Kitą dieną vėl suskamba telefonas. Vyras pakelia ragelį:
- Alio?
- Labas, raguoti. Pasirodo, tu dar ir skundikas?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:08 am

Atleiskit sumaisiau pavadinimus vietoi skundikas tuributi zoologijos sodas Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:09 am

Suskamba telefonas.
- Jeigu klaus manęs, sakyk - labai gaila, vyro nėra namuose.
- Labai gaila, vyras namuose.
- Aš gi tau sakiau, manęs nėra namuose.
- Taigi ne tau skambina..... Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pinigai   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:12 am

Santechnikas baigia montuoti kriauklę psichoanalitiko namuose. Taria jam:
- Iš jūsų 300 litų.
- Jums reikalingi pinigai?
- Taip.
- Norėtumėte apie tai pasikalbėti
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:12 am

Blondine uzpuola plesikas:
- Pinigai!
- Kur?!
- Tu ką, į akį nori?
- Ne, geriau į burną!
- Gyventi nori?
- Su kuo?
- Dar pyptelsi išprievartausiu!
- Pyp! Pyp! Pyp!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:13 am

MOKYTOJA KLAUSIA:--VAIKAI KOKIE YRA PINIGAI?PETRIUKAS KELIA RANKA IR SAKO(MEDINIAI):MOKYTOJA SAKO-NEA PETRIUK TOKIU PINIGU NEBUNA!PETRIUKAS SAKO:BUNA,MANO MAMA UZ 3 PAGALIUS NUSIPIRKO KAILINIUS
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tevai   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:15 am

Studentas, naujo ruso sūnus, rašo laišką namo:
"Tėte, mokausi gerai. Viskas tvarkoje, tik viena problema: Visi į paskaitas važinėja autobusu, tik aš vienas - nuosava mašina!"
Tėvai rašo sūnui:
"Sūnau, nereikia išsiskirti iš kitų, būk kuklus. Nusipirk autobusą ir važinėk kaip visi."
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:19 am

Kiekvieną vasarą tėvai mane išsiuncia pas senelius. Jie nesupranta, kad man nepatinka kapinės... Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:20 am

mokytoja klausia petriuko kiek bus penki plius penki.petriukas atsistoja sako;venuolika.mokytoja sako;neteisingai desim dabar pakalbesime kuo dirba jusu tevai onute kuo tavo tetis dirba.onute sako;gyditoju jis gydo zmones.mokytoja sako;gerai jonuk kuo tavo tetis dirba.jonukas sako;teiseju jis sodina i kaleima negerus zmones.mokytoja sako;o kuo tavo tetis dirba petriuk.petriukas sako;jis jau mires.mokytoja sako;o kuo pries tai dirbo petriukas sako; pamelinavo ir apsiko kilima.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:21 am

Vaikinas klube susipažino su mergina, ji pakvietė jį pas save. Guli glamonėjasi, mergina:
-Ša, tyliau... Mano tėvai namuose. Mama tardytoja, o tėtis Aro pulke tarnauja. O brolis ką tik iš armijos grįžo
Vaikinui iškart mintis „ble, kur aš papuoliau“, na bet ką pradėjai reikia baigt. Mergina:
-.O nori tokios nakties, kurios niekada gyvenime nepamirši?
-Žinoma!
-Gelbėkit, PRIEVARTAUJA!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:24 am

Žmona išvyko į sanatoriją gyditis, o tėvas namuose liko vienas su sūnumi - savaitę šeimos ūkio reikalus tvarkys jis.
Atsikėlė ankstų rytą, pagamino pusryčius ir išvedė sūnų į darželį.
Eina į vieną darželį - nepriima. Į kitą - vėl nepriima.
tada sūnus kaip tai susinervino:
-Gerai, tėvai, užteks po darželius lakstyt, aš į mokyklą vieluoju. Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:25 am

Siunčia tėvai iš kaimo į miestą savo sūnui telegrama: "Atsakyk greičiau, kaip sekėsi egzaminus laikyti.". Sūnus atrašo: "Viskas labai gerai, profesoriai sužavėti ir prašo rudenį pakartoti".
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:26 am

Jonuko tėvai nusipirko melavimo aparatą. Jei kažkas meluoja tai supypsi trys kartus.
Grįžta Jonukas iš mokyklos ir sako:
- Gavau 5 iš lietuvių.
Aparatas: pyp pyp pyp! Mama:
- Nu kaip tai galima? kai aš mokinausi šešetukais.
Aparatas: pyp pyp pyp! Tėvas išlenda ir sako:
- O aš mokinausi
Aparatas: pyp pyp pyp! Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:27 am

Augina tėvai nebyli vaiką.
Per vėlines jis sušuko:
- Močiutė!
Tėvai apsidžiaugė ir kalbina vaiką, bet jis vėl tyli. Kita dieną ateina telegrama, kad numirė močiutė. Po metų vėl vaikas sako viena žodį:
- Senelis!
Kita diena senelis numirė. Dar metai praėjo, tėvai bijo, ir išėjo motina vainikų pirkt. Vaikas sako:
- Tėvelis!
Išsigando tėvas, susitaikė, persirengė, atsigulė ir laukia. Tik įbėga žmona:
- Kelkis, kaimynas numirė! Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:28 am

Petriukas stovi lauke ir rūko. Prie jo prieina senyva moteriškė ir piktai klausia: - Berniuk, o tavo tėvai žino, kad rūkai? - O jūsų vyras žino, kad jūs gatvėje kabinėjatės prie nepažįstamų vyrų? Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:30 am

karta pasaku karalysteje:
tevas sako buratinui:
-kodel tu visas toks auskarotas.
buratinas atsako:
-cia pirsingas,tevai
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miegu   Linksmybes I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 3:32 am

Prieina dukra prie tėvo ir klausia:
- Tėti, miegi?
Tėvas atsako:
- O ko reikia?
- 10lt, - sako dukra.
- Miegu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Linksmybes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Linksmybes   Linksmybes I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Linksmybes
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Super Paaugliukai :: Bendravimas-
Pereiti į: