Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Paaugliukai

Forumas kuriame galima bendrauti, susirasti draugų, (new!) rasti nemokamų daiktų nuorodų ir daug daugiau!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  ŽaidimaiŽaidimai  

 

 Priešai :[

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Priešai :[ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Priešai :[   Priešai :[ I_icon_minitimePir. 07 06, 2009 12:17 am

Manau,kad kiekvienas žmogus ar gyvūnėlis turi priešų.Čia rašykite savo prešus ir kodėl jie priešai.Aš vieną priešą turiu kuris manim ŽIAURIAI nervina.Tai mano klasiokė Greta Žombytė.Per tel. apsimetinėja Gretomis tipo tos Gretos puskėmis.Dabar buvo 1 savaitė ramybės,bet šiandien grįštu iš palangos ir ką jūs manot?Ji turi mano skype.Rašo-Labas,aš Greta...Gretos puskė iš bartuvos....Aš ją iškart užblokavau ir ištryniau.Vieną kartą ji apsimetė mūsų žodžio (vieno laikraščio) radaktore....Vienu žodžiu ji trenkta ir nieko nepakeisi lol! bounce .Meda (Katyne :]),ar tu tik būsi čia ko nors pridirbus?Ar nedavei Gretai mano dumenų,nes neesi moderatorė?Žinok man nereikia daug moderatorių.Juk dar tik 10 narių.2 Moderatorių ir manęs pilnai užtenka cherry
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Priešai :[ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Priešai :[   Priešai :[ I_icon_minitimePir. 07 06, 2009 2:23 am

Net negalvok...Man tikrai nereikia butinai buti moderatore... Wink Razz
Atgal į viršų Go down
 
Priešai :[
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Super Paaugliukai :: Bendravimas-
Pereiti į: