Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Sveikas atvykęs, Svetį Smile
Super Paaugliukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Paaugliukai

Forumas kuriame galima bendrauti, susirasti draugų, (new!) rasti nemokamų daiktų nuorodų ir daug daugiau!
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  ŽaidimaiŽaidimai  

 

 Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Super Paaugliukė
Admin
Admin
Super Paaugliukė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2009-06-24
Age : 25
Miestas : Skuodas

Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos   Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos I_icon_minitimeKv. 07 02, 2009 11:44 pm

Šioje temoje diskutuosim apie vabždžių įkandimus ir vieni kitiems padėsim Wink
Man vakar įgėlė bitė į pėdos viršų,kai bėgiojau lauke su draugais.Labai skaudėjo,todėl pasitepiau su Fenistil geliu.Skausmą nuėmė,bet vakare koja jau buvo sutinus ir niežėjo.Šiandien niekas nepsikeitė Mad .O uodai tai man dažnai vasarą įgelia.Tik kolkas nėra jokio uodo įgėlimo.Gal gailisi manęs dėl bitės įgėlimo Laughing
Atgal į viršų Go down
https://supe.forumlt.com
Katynas :]
Admin
Admin
Katynas :]


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2009-06-25
Miestas : Skuodas

Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos   Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos I_icon_minitimePen. 07 03, 2009 9:13 pm

As labai nepatenkinta tuo,kad vabzdziai pastoviai lenda ir kandziojasi.O bites tikrai neatsilieka... geek Mad Shocked
Atgal į viršų Go down
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos   Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos I_icon_minitimePen. 07 03, 2009 11:49 pm

Na man neseniai buvo toks įvykis... Sėdžiu masinoje ir mane užsipuolė širšė (tai labai didelė vapsva)... Aš pradėjau klykti ant viso kaimo nes nuo jos niekas dar neišgyveno... Susikėliau kovas ant sedenių ir nebežinojau ką daryti, bet didvyris brolis iššoko iš mašinos ir užtrenkė duris kai ji buvo atokiai nuo manes... Ačiū dievui, kad viskas gerai baigėsi. What a Face Embarassed Neutral (o gylio dar niekada nepatyriau)
Atgal į viršų Go down
ugnyciuxxx
Atkaklus narys
Atkaklus narys
ugnyciuxxx


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2009-06-25
Miestas : Vilnius

Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos   Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos I_icon_minitimeKv. 07 09, 2009 6:59 pm

soare rašo:
Na man neseniai buvo toks įvykis... Sėdžiu masinoje ir mane užsipuolė širšė (tai labai didelė vapsva)... Aš pradėjau klykti ant viso kaimo nes nuo jos niekas dar neišgyveno... Susikėliau kovas ant sedenių ir nebežinojau ką daryti, bet didvyris brolis iššoko iš mašinos ir užtrenkė duris kai ji buvo atokiai nuo manes... Ačiū dievui, kad viskas gerai baigėsi. What a Face Embarassed Neutral (o gylio dar niekada nepatyriau)




Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Nuo vienos sirses ikandimo dar niekas nemire... Nebent tai galetu buti laukine bite. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
soare
Patyres narys
Patyres narys
soare


Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-06-26

Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos   Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos I_icon_minitimePen. 07 10, 2009 3:59 pm

ugnyciuxxx rašo:
soare rašo:
Na man neseniai buvo toks įvykis... Sėdžiu masinoje ir mane užsipuolė širšė (tai labai didelė vapsva)... Aš pradėjau klykti ant viso kaimo nes nuo jos niekas dar neišgyveno... Susikėliau kovas ant sedenių ir nebežinojau ką daryti, bet didvyris brolis iššoko iš mašinos ir užtrenkė duris kai ji buvo atokiai nuo manes... Ačiū dievui, kad viskas gerai baigėsi. What a Face Embarassed Neutral (o gylio dar niekada nepatyriau)




Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Nuo vienos sirses ikandimo dar niekas nemire... Nebent tai galetu buti laukine bite. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tu tikriausiai nežinai kaip širšė atrodo? 4kartus didesnė už vapsvą. Exclamation Exclamation Mad Bėje, dabar tu pati mane komentuoji ir smerki sakydama netiesą. No
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos   Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vabždžiai ir jų pridarytos bėdos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Super Paaugliukai :: Bendravimas-
Pereiti į: